MiMo-V2-Pro

Uzavřené hmotnosti Xiaomi Corp 1T Parametry March 2026

Žádný odhad

Žádné hardwareové požadavky na tento model

Hmotnosti tohoto modelu nebyly publikovány, takže jej nelze stáhnout ani spustit na vlastním hardwaru v jakékoli velikosti. Je dostupný pouze prostřednictvím svého poskytovatele a žádná grafická karta to nezmění..

Záznam.

Plná specifikace

Všechno zaznamenané k tomuto modelu. Většina z toho popisuje, jak byl trénován, nikoli jak běží — užitečný kontext pro posouzení, kolik práce do něj bylo vloženo, a jak se srovnává s modely postavenými na jinou škálu.

Původ

Kdo vybudoval tento model, kde a kdy byl publikován.

Organizace
Xiaomi Corp
Typ organizace
Industry
Země
China
Publikováno
18 March 2026

Co to dělá

Problémové oblasti, pro které byl model vyvinut. Model může obsahovat několik z každého.

Doména
Language
Úkol
Language modeling/generation, Question answering

Velikost

Jak velký je model a na kolik dat byl vytrénován. Parametry jsou číslo, které rozhoduje o tom, zda se vejde na danou grafickou kartu.

Parametry
1T

"Total parameters surpass 1T with 42B active, roughly 3x larger than MiMo-V2-Flash." Listed on https://mimo.xiaomi.com/mimo-v2-5-pro/ specifically as 1.02T in the "Full benchmark results" table

Tréninková data
tokens

Jak je klasifikováno

Labely, které se na zdrojovém datovém souboru používají při sledování významných modelů, a jak moc si je jistý touto položkou.

Proč je to sledováno
Discretionary
Záznam důvěry
Confident

Zdroje

Odkud tento záznam pochází a kdy byl naposled zkontrolován.

Odkaz
Xiaomi MiMo-V2-Pro
Naposledy aktualizováno
19 June 2026

Co čísla znamenají

Co je tento model

MiMo-V2-Pro was published by Xiaomi Corp, in China, in March 2026. It comes out of industry.

Pracuje to ve Sprache a je zaznamenáno jako provádění modelování/generatedí jazyka, odpovídání na otázky.

Toto je uzavřený model: vyškolené hodnoty zůstaly u toho, kdo je vyprodukoval, a není zde žádná lokální verze k provozování.

Jak byla trénována

It is tracked in the underlying dataset for one reason in particular: discretionary.

Odpovědi

MiMo-V2-Pro — Časté dotazy

01

What is MiMo-V2-Pro used for?

MiMo-V2-Pro works in Language, and is recorded as handling language modeling/generation, Question answering. Models frequently carry more than one of each, and the tags describe purpose rather than capability limits.

02

What GPU do I need to run MiMo-V2-Pro?

None. MiMo-V2-Pro is a closed model — its weights were never published, so it cannot be downloaded or run on your own hardware at any price. It is reachable only through its provider.

03

Je MiMo-V2-Pro open source?

The licensing for MiMo-V2-Pro was never recorded in our source data. We treat unstated licensing as closed, because an unrecorded licence is not one to rely on.

04

How many parameters does MiMo-V2-Pro have?

MiMo-V2-Pro has 1T parameters. "Total parameters surpass 1T with 42B active, roughly 3x larger than MiMo-V2-Flash." Listed on https://mimo.xiaomi.com/mimo-v2-5-pro/ specifically as 1.02T in the "Full benchmark results" table. That figure is the total, and it is what decides how much memory the model needs — roughly half a gigabyte per billion at the compression most people use.

05

Who created MiMo-V2-Pro?

MiMo-V2-Pro was published by Xiaomi Corp, based in China, categorised as industry.

06

When was MiMo-V2-Pro released?

MiMo-V2-Pro was published in March 2026.

Zdroj

Původní publikace

Poslední aktualizace záznamu 19 June 2026

Druhý směr

Když se na to podíváte z druhé strany?

Tato stránka začíná modelem. Pokud již vlastníte kartu a chcete vědět, co vše bude schopna spustit, Začněte raději od hardwaru.