Command A+ TPS-rekenmachine
Elke kaart hieronder wordt beoordeeld op basis van dit model met de contextlengte en minimale kwaliteit die je kiest. Snelheid is een schatting voor een enkele aanvraag, berekend op basis van de geheugendoorvoer van de kaart en de grootte van het model eenmaal gecomprimeerd..
Bereken voor dit model
818 kaarten die we hebben specificaties voor
Kleinste kaart die past
Radeon Instinct MI250
128 GB · IQ4_XS · 67.8 tok/s
Snelste kaart
B200
154 tok/s · 180 GB
Welke GPU's kunnen draaien Command A+?
Stel de invoer in, lees het antwoord
Een langere conversatie heeft meer geheugen nodig, wat dit model van kleinere kaarten kan duwen..
Verbergt kaarten die alleen in het model passen door het onder dit punt te comprimeren.
17 kaarten passen
Berekenen| Heeft | Kwantificatie | Past | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
154
tok/s
93–247 · lage vertrouwen |
B200 NVIDIA | 180 GB | 8,000 GB/s | Jan 2024 | 147.0 GB | Q5_K_M | Krap |
|
135
tok/s
81–217 · lage vertrouwen |
Radeon Instinct MI300 AMD | 128 GB | 6,550 GB/s | Jan 2023 | 108.9 GB | IQ4_XS | Krap |
|
122
tok/s
73–195 · lage vertrouwen |
H200 NVL NVIDIA | 141 GB | 4,890 GB/s | Nov 2024 | 121.6 GB | Q4_K_M | Krap |
|
122
tok/s
73–195 · lage vertrouwen |
H200 SXM 141 GB NVIDIA | 141 GB | 4,890 GB/s | Nov 2024 | 121.6 GB | Q4_K_M | Krap |
|
110
tok/s
66–176 · lage vertrouwen |
Radeon Instinct MI300A AMD | 128 GB | 5,325 GB/s | Dec 2023 | 108.9 GB | IQ4_XS | Krap |
|
86.4
tok/s
52–138 · lage vertrouwen |
B300 NVIDIA | 288 GB | 8,000 GB/s | Sep 2025 | 223.1 GB | Q8_0 | Krap |
|
69.0
tok/s
41–110 · lage vertrouwen |
Radeon Instinct MI350X AMD | 288 GB | 8,190 GB/s | Jan 2025 | 223.1 GB | Q8_0 | Krap |
|
69.0
tok/s
41–110 · lage vertrouwen |
Radeon Instinct MI355X AMD | 288 GB | 8,190 GB/s | Jan 2025 | 223.1 GB | Q8_0 | Krap |
|
67.8
tok/s
41–108 · lage vertrouwen |
Radeon Instinct MI250 AMD | 128 GB | 3,280 GB/s | Nov 2021 | 108.9 GB | IQ4_XS | Krap |
|
67.8
tok/s
41–108 · lage vertrouwen |
Radeon Instinct MI250X AMD | 128 GB | 3,280 GB/s | Nov 2021 | 108.9 GB | IQ4_XS | Krap |
|
65.1
tok/s
39–104 · lage vertrouwen |
Radeon Instinct MI300X AMD | 192 GB | 5,325 GB/s | Dec 2023 | 172.4 GB | Q6_K | Krap |
|
65.1
tok/s
39–104 · lage vertrouwen |
Radeon Instinct MI308X AMD | 192 GB | 5,325 GB/s | Dec 2023 | 172.4 GB | Q6_K | Krap |
|
56.5
tok/s
34–90 · lage vertrouwen |
Data Center GPU Max 1550 Intel | 128 GB | 3,280 GB/s | Jan 2023 | 108.9 GB | IQ4_XS | Krap |
|
55.3
tok/s
33–88 · lage vertrouwen |
Data Center GPU Max Subsystem Intel | 128 GB | 3,210 GB/s | Jan 2023 | 108.9 GB | IQ4_XS | Krap |
|
50.5
tok/s
30–81 · lage vertrouwen |
Radeon Instinct MI325X AMD | 256 GB | 6,000 GB/s | Oct 2024 | 223.1 GB | Q8_0 | Krap |
|
7.2
tok/s
4–12 · lage vertrouwen |
GB10 NVIDIA | 128 GB | 273 GB/s | Oct 2025 | 108.9 GB | IQ4_XS | Krap |
|
7.2
tok/s
4–12 · lage vertrouwen |
Jetson T5000 NVIDIA | 128 GB | 273 GB/s | Aug 2025 | 108.9 GB | IQ4_XS | Krap |
Snelheden zijn schattingen voor een enkele aanvraag — één gesprek tegelijk — berekend vanuit geheugendebandbreedte, modelgrootte en kwantisatie. De werkelijke doorvoer varieert met de inferentietijd en de versie ervan. Cijfers gepubliceerd door hardwareleveranciers meten veel gelijktijdige aanvragen en zijn veel hoger.
Op record
Volledige specificatie
Alles wat geregistreerd is voor dit model. Het merendeel beschrijft hoe het getraind werd in plaats van hoe het draait - nuttige context om te beoordelen hoeveel werk erin is gestoken, en hoe het zich verhoudt tot modellen die op een andere schaal zijn gebouwd..
Oorsprong
Wie heeft dit model gebouwd, waar, en wanneer het gepubliceerd werd.
- Organisatie
- Cohere,Cohere Labs (formerly Cohere for AI)
- Organisatietype
- Industry,Industry
- Land
- Canada
- Gepubliceerd
- 20 May 2026
Wat het doet
De probleemgebieden waarvoor het model is gebouwd. Een model kan meerdere van elk bevatten.
- Domein
- Language, Multimodal, Vision
- Taak
- Language modeling/generation, Question answering
Grootte
Hoe groot het model is en hoeveel data het is getraind. Parameters zijn het cijfer dat bepaalt of het past op een gegeven grafische kaart.
- parameters
- 218B
- Training gegevens
- tokens
"218B total; 25B active"
Beschikbaarheid
Of je het model kunt verkrijgen en het op je eigen hardware kunt draaien, wat bepaalt of een van de grafische kaartcijfers op deze pagina van toepassing is.
- Gewichten
- Open — downloadable
- Toegang tot model
- Open weights (unrestricted)
- Hugging Face
- CohereLabs
Hoe het is geclassificeerd
Labels van de brondataset die worden toegepast bij het volgen van opmerkelijke modellen, en hoe zeker het is van de invoer.
- Record vertrouwen
- Confident
Bronnen
Waar deze record vandaan kwam en wanneer deze voor het laatst is gecontroleerd.
- Referentie
- Introducing Command A+: Making sovereign agentic capabilities available to all
- Laatst bijgewerkt
- 11 August 2026
De extremen
De tien snelste GPU's die draaien Command A+
Gerangschikt op geschatte tokens per seconde, nieuwste kaart eerst waar snelheden gelijk zijn. Omdat generatie gebonden is aan geheugensnelheid, volgt deze ordening de snelheid in plaats van een gamebenchmark..
- 01 B200 180 GB · 8,000 GB/s · Q5_K_M 154 tok/s
- 02 Radeon Instinct MI300 128 GB · 6,550 GB/s · IQ4_XS 135 tok/s
- 03 H200 NVL 141 GB · 4,890 GB/s · Q4_K_M 122 tok/s
- 04 H200 SXM 141 GB 141 GB · 4,890 GB/s · Q4_K_M 122 tok/s
- 05 Radeon Instinct MI300A 128 GB · 5,325 GB/s · IQ4_XS 110 tok/s
- 06 B300 288 GB · 8,000 GB/s · Q8_0 86.4 tok/s
- 07 Radeon Instinct MI350X 288 GB · 8,190 GB/s · Q8_0 69.0 tok/s
- 08 Radeon Instinct MI355X 288 GB · 8,190 GB/s · Q8_0 69.0 tok/s
- 09 Radeon Instinct MI250 128 GB · 3,280 GB/s · IQ4_XS 67.8 tok/s
- 10 Radeon Instinct MI250X 128 GB · 3,280 GB/s · IQ4_XS 67.8 tok/s
De kleinste GPU's die nog steeds draaien Command A+
De goedkoopste route erin, op basis van geheugencapaciteit. Een krappe pasvorm draait het model maar laat niets over voor een langer gesprek..
- 01 GB10 128 GB · Heeft 108.9 GB · IQ4_XS · Krap 7.2 tok/s
- 02 Jetson T5000 128 GB · Heeft 108.9 GB · IQ4_XS · Krap 7.2 tok/s
- 03 Radeon Instinct MI300A 128 GB · Heeft 108.9 GB · IQ4_XS · Krap 110 tok/s
- 04 Data Center GPU Max 1550 128 GB · Heeft 108.9 GB · IQ4_XS · Krap 56.5 tok/s
- 05 Data Center GPU Max Subsystem 128 GB · Heeft 108.9 GB · IQ4_XS · Krap 55.3 tok/s
- 06 Radeon Instinct MI300 128 GB · Heeft 108.9 GB · IQ4_XS · Krap 135 tok/s
- 07 Radeon Instinct MI250 128 GB · Heeft 108.9 GB · IQ4_XS · Krap 67.8 tok/s
- 08 Radeon Instinct MI250X 128 GB · Heeft 108.9 GB · IQ4_XS · Krap 67.8 tok/s
- 09 H200 NVL 141 GB · Heeft 121.6 GB · Q4_K_M · Krap 122 tok/s
- 10 H200 SXM 141 GB 141 GB · Heeft 121.6 GB · Q4_K_M · Krap 122 tok/s
Wat de cijfers betekenen
De hardwarekant
Minimum kaart
Radeon Instinct MI250
Geheugen nodig
108.9 GB
Snelste
154 tok/s
Command A+ bereikt een parameter telling van 218B. Dat is meer dan wat enige enkele grafische kaart bevat. Het draaien ervan betekent ofwel het splitsen over meerdere kaarten of het huren van hardware die voor de klus is gebouwd, en elke kaart die het alleen kan vasthouden, is een datacenteronderdeel. Het aantal dat kan: 17.
Aan de onderkant wordt het afgehandeld door Radeon Instinct MI250, met een geheugen capaciteit van 128 GB, het draaien ervan met een compressie van IQ4_XS en produceren rond 67.8 tokens per seconde
Top van het assortiment is B200, genereren ongeveer 154 tokens per seconde op basis van een geheugendoorbandsnelheid van 8,000 GB/s.
Wat dit model is
Command A+ werd gepubliceerd door Cohere,Cohere Labs (formerly Cohere for AI), in het land geregistreerd als Canada, tijdens May 2026. Het komt uit een organisatie gecategoriseerd als industry,Industry.
Het werkt in het domein van Language, Multimodal, Vision, en wordt geregistreerd als het uitvoeren van de taak van language modeling/generation, Question answering.
De gewichten zijn gepubliceerd, zodat ze gedownload en onbeperkt, offline, op je eigen hardware kunnen worden uitgevoerd, zonder dat er een account aan verbonden is. Op Hugging Face is het gepubliceerd onder de organisatie CohereLabs.
Wat bepaalt de snelheid
Over elke kaart die het kan draaien, ligt het midden van het bereik op 67.8 tokens per seconde. Het produceren van tekst sneller dan de meeste mensen het lezen. 15 van hen
Dit is een mengsel-van-experts model, dat elk token alleen door een deel van zichzelf leidt. Het genereert daarom veel sneller dan zijn totale grootte suggereert - terwijl het nog steeds elke parameter in VRAM nodig heeft, zodat het snel is zonder goedkoop te zijn om te behouden.
Zonder de aandachtlay-out op record, is de geheugen kolom een benadering. Het is dicht genoeg om hardware te kiezen, en het minst betrouwbaar bij lange context.
Stap voor stap
Hoe een GPU te kiezen voor Command A+
De tabel hierboven heeft elke kaart die we specificaties voor hebben al vergeleken met dit model. Het bereiken van uw antwoord kost zes stappen..
-
01
Controleer wat het nodig heeft voordat iets anders.
Elke kaart hier is gecontroleerd op Command A+, ongeveer nodig 108.9 GB bij een compressie van IQ4_XS. Die figuur, niet de hoofdtitelprestaties van een kaart, is wat bepaalt of het draait.
-
02
Bepaal hoe lang je gesprekken duren
Stel de context in op wat je daadwerkelijk gaat gebruiken. De cache groeit met het gesprek, en het is de gebruikelijke reden dat een CARD die in eerste instantie prima leek, niet meer past. Command A+.
-
03
Stel een kwaliteitsvloer in
De kwantisatiekolom varieert per CARD, omdat een grotere CARD een nauwkeuriger kopie vasthoudt., bereiken van een compressie van IQ4_XS op de kleinste kaart die past. Het instellen van een minimumkwaliteit laat de kaarten vallen die het alleen maar beheersen door verder te persen dan je zou willen, en houdt de vergelijking op één niveau.
-
04
Rangschik op doorvoer in plaats van specificatielijst
Ranking op basis van tokens per seconde volgt geheugenbandbreedte in plaats van kernaantal, voor Command A+. Het zal niet passen bij een gaming bestelling, omdat generatie gebonden is aan geheugenbandbreedte. De kaart bovenaan de lijst is B200, bij 154 tok/s
-
05
Controleer het geschiktheidsadvies voordat je koopt
Een strakke pasvorm draait, maar laat niets over voor een langer gesprek, in het geval van Command A+. Comfortabel betekent dat je de context later kunt vergroten. Dat verschil is belangrijker dan een paar tokens per seconde, dus koop voor comfortabel als je dat verwacht.
-
06
Open de kaart die je hebt gekozen.
Elke kaartnaam linkt naar zijn eigen pagina, die dezelfde berekening door het hele modelcatalogus uitvoert. Een kaart wordt meestal gekocht voor meer dan één model, dus het is de moeite waard om te kijken voordat je koopt voor Command A+.
Antwoorden
Command A+ — veelgestelde vragen
Command A+— hoeveel VRAM heeft het nodig?
Het heeft ongeveer 108.9 GB bij een compressie van IQ4_XS, welke is wat de kleinste card die het draait gebruikt. Minder compressie heeft meer nodig: de cijfers in de memory-kolom hierboven worden opnieuw berekend voor elke card, omdat elke card de minst gecomprimeerde versie kan vasthouden.
Command A+— is het open-source?
De gewichten zijn gepubliceerd, zodat ze kunnen worden gedownload en op je eigen hardware kunnen worden uitgevoerd. Houd er rekening mee dat OPEN WEIGHTS niet hetzelfde is als open source in de volle zin — het zegt niets over de trainingsdata, de trainingscode of de commerciële voorwaarden die eraan zijn verbonden.
Command A+— hoeveel parameters heeft het?
Het heeft een parameter telling van 218B. "218B total; 25B active". Dat cijfer is het totaal, en het bepaalt hoeveel MEMORY het MODEL nodig heeft - ongeveer een halve gigabyte per miljard bij de compressie die de meeste mensen gebruiken.
Command A+— wie heeft het gemaakt?
Het werd gepubliceerd door Cohere,Cohere Labs (formerly Cohere for AI), gebaseerd op Canada, een organisatie geclassificeerd als industry,Industry.
Command A+— wanneer is het uitgebracht?
Het werd gepubliceerd in May 2026.
Command A+— waarvoor wordt het gebruikt?
Het werkt in het domein van Language, Multimodal, Vision, en wordt geregistreerd als het afhandelen van language modeling/generation, Question answering. Modellen hebben vaak meer dan één van elk, en de tags beschrijven het doel in plaats van de capaciteitslimieten.
Command A+— waar kan ik het downloaden?
Zijn gewichten zijn gepubliceerd op Hugging Face, onder de organisatie CohereLabs. Wij hosten geen modelbestanden - deze site berekent welke hardware nodig is om ze te draaien.
Command A+— kan ik het draaien als het niet in mijn GPU past?
Gedeeltelijk. Layers die niet passen, bevinden zich in system memory en draaien met een fractie van de snelheid, dus een grotendeels gedeactiveerd model is zelden de moeite waard om te gebruiken. De dichtstbijzijnde miscalculatie die we berekenen, komt tekort met 35.2 GB Elke figuur hier gaat ervan uit dat het hele model op de kaart staat.
Command A+— Zouden twee GPU's het sneller draaien?
Twee kaarten kopen geheugen in plaats van snelheid, wat alleen van belang is als één kaart het niet kan bevatten. Het aantal dat kan: 17. Dus een tweede card is zelden het antwoord hier.
Command A+— waarom verschilt de quantisatie tussen kaarten?
Elke kaart wordt weergegeven met de minst-gecomprimeerde kopie die hij kan bevatten. Het aantal verschillende compressieniveaus op de kaarten die het kunnen houden: 5. Grotere CARDS krijgen de meer nauwkeurige versie, en de kwaliteitsvloer boven pins beperkt de vergelijking tot één niveau.
Command A+— hoe nauwkeurig zijn deze snelheidsschattingen?
Dit zijn schattingen met echte foutmarges, en elk van hen zou redelijkerwijs ergens binnen zijn gepubliceerde bereik kunnen vallen, afhankelijk van welke runtime je gebruikt. Het snelste resultaat hier: 93–247 tok/s op B200. Hetzelfde model en kaart variëren met dertig tot vijftig procent, afhankelijk van de inferentiesoftware en de versie ervan.
Command A+— Welke GPU heb ik nodig om het te draaien?
De kleinste kaart in onze catalogus die het vasthoudt is Radeon Instinct MI250, met een geheugen capaciteit van 128 GB. Het draait het model op een compressie van IQ4_XS ongeveer 108.9 GB, en produceert ongeveer 67.8 tokens per second. Het aantal kaarten dat het totaal kan draaien: 17.
Command A+— hoe snel is het op een GPU?
Het hangt af van de kaart. De snelste die we berekenen is B200, ongeveer 154 tokens per seconde; de langzaamste die het nog steeds draait haalt aanzienlijk minder. De leessnelheid is rond de tien tokens per seconde, en het aantal kaarten dat dat haalt: 15.
De andere richting
Van de andere kant bekijken?
Deze pagina begint met het model. Als je al een kaart bezit en alles wilt weten wat het zal draaien, begin in plaats van de hardware.