Command A+ TPS kalkulátor

Otevřít váhy Cohere,Cohere Labs (formerly Cohere for AI) 218B parametry May 2026

Každá karta níže je hodnocena podle tohoto modelu na základě délky kontextu a minimální kvality, kterou si zvolíte. Rychlost je odhad pro jednotlivý požadavek, vypočítaná z paměťové šířky karty a velikosti modelu po kompresi..

Vypočteno pro tento model

17 karty, které to mohou spustit

818 karty, které máme specifikace pro

Nejmenší karta, která se vejde

Radeon Instinct MI250

128 GB · IQ4_XS · 67.8 tok/s

Nejrychlejší karta

B200

154 tok/s · 180 GB

Které GPU mohou spustit Command A+?

Nastavte vstupy, přečtěte si odpověď

Delší konverzace potřebuje více paměti, což může tento model vytlačit z menších karet..

Skrývá karty, které by se do modelu vešly pouze jeho stlačením pod tento bod.

17 karty odpovídají

Vypočítávání
Potřebuje Kvantisace Pohodlné
154 tok/s

93–247 · nízká důvěra

B200 NVIDIA 180 GB 8,000 GB/s Jan 2024 147.0 GB Q5_K_M Těsný
135 tok/s

81–217 · nízká důvěra

Radeon Instinct MI300 AMD 128 GB 6,550 GB/s Jan 2023 108.9 GB IQ4_XS Těsný
122 tok/s

73–195 · nízká důvěra

H200 NVL NVIDIA 141 GB 4,890 GB/s Nov 2024 121.6 GB Q4_K_M Těsný
122 tok/s

73–195 · nízká důvěra

H200 SXM 141 GB NVIDIA 141 GB 4,890 GB/s Nov 2024 121.6 GB Q4_K_M Těsný
110 tok/s

66–176 · nízká důvěra

Radeon Instinct MI300A AMD 128 GB 5,325 GB/s Dec 2023 108.9 GB IQ4_XS Těsný
86.4 tok/s

52–138 · nízká důvěra

B300 NVIDIA 288 GB 8,000 GB/s Sep 2025 223.1 GB Q8_0 Těsný
69.0 tok/s

41–110 · nízká důvěra

Radeon Instinct MI350X AMD 288 GB 8,190 GB/s Jan 2025 223.1 GB Q8_0 Těsný
69.0 tok/s

41–110 · nízká důvěra

Radeon Instinct MI355X AMD 288 GB 8,190 GB/s Jan 2025 223.1 GB Q8_0 Těsný
67.8 tok/s

41–108 · nízká důvěra

Radeon Instinct MI250 AMD 128 GB 3,280 GB/s Nov 2021 108.9 GB IQ4_XS Těsný
67.8 tok/s

41–108 · nízká důvěra

Radeon Instinct MI250X AMD 128 GB 3,280 GB/s Nov 2021 108.9 GB IQ4_XS Těsný
65.1 tok/s

39–104 · nízká důvěra

Radeon Instinct MI300X AMD 192 GB 5,325 GB/s Dec 2023 172.4 GB Q6_K Těsný
65.1 tok/s

39–104 · nízká důvěra

Radeon Instinct MI308X AMD 192 GB 5,325 GB/s Dec 2023 172.4 GB Q6_K Těsný
56.5 tok/s

34–90 · nízká důvěra

Data Center GPU Max 1550 Intel 128 GB 3,280 GB/s Jan 2023 108.9 GB IQ4_XS Těsný
55.3 tok/s

33–88 · nízká důvěra

Data Center GPU Max Subsystem Intel 128 GB 3,210 GB/s Jan 2023 108.9 GB IQ4_XS Těsný
50.5 tok/s

30–81 · nízká důvěra

Radeon Instinct MI325X AMD 256 GB 6,000 GB/s Oct 2024 223.1 GB Q8_0 Těsný
7.2 tok/s

4–12 · nízká důvěra

GB10 NVIDIA 128 GB 273 GB/s Oct 2025 108.9 GB IQ4_XS Těsný
7.2 tok/s

4–12 · nízká důvěra

Jetson T5000 NVIDIA 128 GB 273 GB/s Aug 2025 108.9 GB IQ4_XS Těsný

Rychlosti jsou odhady pro jednoho žadatele — jednu konverzaci najednou — vypočítané z šířky pásma paměti, velikosti modelu a kvantizace. Skutečný průchod se liší s výkonem inference a jeho verzí. Čísla zveřejněná výrobci hardwaru měří mnoho simultánních požadavků a jsou mnohem vyšší..

Na záznamu

Plná specifikace

Všechno o tomto modelu v záznamech. Většina z toho popisuje, jak byl trénován, spíše než jak funguje — užitečný kontext pro posouzení, kolik práce do něj bylo vynaloženo, a jak se srovnává s modely postavenými na jiné úrovni..

Původ

Kdo vytvořil tento model, kde a kdy byl publikován.

Organizace
Cohere,Cohere Labs (formerly Cohere for AI)
Typ organizace
Industry,Industry
Země
Canada
Publikováno
20 May 2026

Co to dělá

Problémové oblasti, pro které byl model vytvořen. Model může obsahovat několik z každého.

Doména
Language, Multimodal, Vision
Úkol
Language modeling/generation, Question answering

Velikost

Jak velký je model a kolik dat byl trénován. Parametry jsou číslo, které rozhoduje, zda se vejde na danou grafickou kartu.

parametry
218B

"218B total; 25B active"

Výcviková data
tokens

Dostupnost

Zda můžete získat model a spustit ho na svém vlastním hardwaru, což rozhoduje o tom, zda se některé z čísel grafických karet na této stránce vztahují.

Hmotnosti
Open — downloadable
Přístup k modelu
Open weights (unrestricted)
Hugging Face
CohereLabs

Jak je to klasifikováno

Štítky aplikačních datových sad, které se používají při sledování významných modelů, a jak jistý je ve záznamu.

Záznam důvěry
Confident

Žrovy

Odkud tento záznam pochází a kdy byl naposledy zkontrolován.

Reference
Introducing Command A+: Making sovereign agentic capabilities available to all
Nap poslední aktualizace
11 August 2026

Extrémy

Co čísla znamenají

Hardwareová stránka

Minimum karta

Radeon Instinct MI250

Potřeba paměti

108.9 GB

Nejrychlejší

154 tok/s

Command A+ dosahuje počtu parametrů 218B. To je nad rámec toho, co jakákoliv jednotlivá GPU karta pojme. Spuštění znamená buď rozdělení na několik karet, nebo pronájem hardwaru určeného k této práci, a každá karta schopná to unést samostatně je součástí datacentra. Počet, který může: 17.

Na nízkém konci se to řeší pomocí Radeon Instinct MI250, s kapacitou VRAM 128 GB, spuštění na kompresi IQ4_XS a vyrábějí kolem 67.8 tokenů za sekundu

Špičkový model je B200, generování přibližně 154 tokens za sekundu na základě šířky pásma VRAM 8,000 GB/s.

Co je tento MODEL

Command A+ byl zveřejněn Cohere,Cohere Labs (formerly Cohere for AI), v zemi zaznamenané jako Canada, během May 2026. Vychází z organizace, která je kategorizována jako industry,Industry.

funguje v oblasti Language, Multimodal, Vision, a je zaznamenán jako vykonávající úkol language modeling/generation, Question answering.

Váhy jsou zveřejněny, takže si je můžete stáhnout a spustit na své vlastní hardwaru neomezeně, offline, bez připojeného účtu. Na Hugging Face je publikováno pod organizací CohereLabs.

Co rozhoduje o rychlosti

Uprostřed rozsahu se nachází každá karta, která to dokáže spustit, na 67.8 tokenů za sekundu. Producing text faster than most people read it: 15 z nich

Toto je model směsi expertů, který prochází každý token pouze částí sebe sama. Generuje tedy mnohem rychleji, než naznačuje jeho celková velikost — přičemž stále potřebuje každý parametr umístěný v MEMORY, takže je rychlý, aniž by byl levný na uchování.

Bez rozložení pozornosti v záznamu je sloupec paměti přibližný. Je dost blízko na to, aby se podle něj vybralo hardware, a je nejméně spolehlivý při dlouhém kontextu.

Krok za krokem

Jak vybrat GPU pro Command A+

Stůl výše již posoudil každou kartu, pro kterou máme specifikace, proti tomuto modelu. Dostání se k vaší odpovědi trvá šest kroků.

  1. 01

    Zkontrolujte, co to potřebuje před čímkoli jiným.

    Každá KARTA zde byla zkontrolována proti Command A+, potřebující kolem 108.9 GB při kompresi IQ4_XS. Tato čísla, nikoli hlavní výkon karty, rozhodují o tom, zda běží.

  2. 02

    Rozhodněte, jak dlouho vaše konverzace běží

    Nastavte kontext na to, co skutečně použijete. Cache roste s konverzací a to je obvyklý důvod, proč karta, která se zdála v pořádku, přestane vejít. Command A+.

  3. 03

    Nastavte minimální kvalitu

    Sloupec kvantizace se liší podle KARTY, protože větší KARTA má přesnější kopii., dosahující komprese IQ4_XS na nejmenší kartě, která se vejde. Nastavení minimální kvality odstraňuje karty, které pouze splňují tuto kvalitu tím, že ji dále stlačují více, než byste chtěli, a udržuje srovnání na jedné úrovni.

  4. 04

    Hodnoťte podle propustnosti spíše než podle specifikace

    Hodnocení podle tokenů za sekundu následuje šířku paměti spíše než počty jader, pro Command A+. Nebude to odpovídat hernímu pořádku, protože generace je omezena šířkou pásma paměti. Grafická karta, která vede seznam, je B200, na 154 tok/s

  5. 05

    Zkontrolujte verdikt o vhodnosti před koupí

    Tight fit běží, ale nenechává nic navíc pro delší konverzaci, v případě Command A+. Pohodlný znamená, že můžete později zvětšit kontext. Ten rozdíl má větší význam než pár tokenů za sekundu, takže kupte pro pohodlné, pokud to očekáváte.

  6. 06

    Otevřete kartu, na které jste se usadili.

    Každý název karty odkazuje na její vlastní stránku, která provádí stejný výpočet v celém katalogu modelů. Karta se obvykle kupuje pro více než jeden model, takže se vyplatí se podívat před tím, než koupíte. Command A+.

Odpovědi

Command A+ — běžné otázky

01

Command A+— kolik VRAM potřebuje?

Potřebuje asi 108.9 GB při kompresi IQ4_XS, která je ta nejmenší karta, která to používá. Méně komprese vyžaduje více: čísla ve sloupci paměti výše jsou přepočítána pro každou kartu, protože každá drží nejméně komprimovanou verzi, kterou může.

02

Command A+— Je to OPEN SOURCE?

Jeho váhy jsou zveřejněny, takže si je lze stáhnout a spustit na vlastním hardwaru. Všimněte si, že open WEIGHTS není totéž co open SOURCE v plném smyslu — neříká nic o tréninkových datech, tréninkovém kódu nebo obchodních podmínkách připojených.

03

Command A+— kolik má parametrů?

Má počet parametrů 218B. "218B total; 25B active". Tato cifra je celková a rozhoduje o tom, kolik VRAM model potřebuje — přibližně půl gigabajtu na miliardu při kompresi, kterou většina lidí používá.

04

Command A+— Kdo to vytvořil?

Bylo to publikováno společností Cohere,Cohere Labs (formerly Cohere for AI), zakládající se na Canada, organizace zařazená jako industry,Industry.

05

Command A+— Kdy byl vydán?

Bylo to zveřejněno v May 2026.

06

Command A+— K čemu se to používá?

funguje v oblasti Language, Multimodal, Vision, a je zaznamenáno jako zpracovávající úkol language modeling/generation, Question answering. Modely často obsahují více než jeden z každého a štítky popisují účel spíše než omezení schopností.

07

Command A+— kde si to mohu stáhnout?

Jeho váhy jsou publikovány na Hugging Face, pod organizací CohereLabs. Na našem webu nenabízíme soubory modelů — tento web vypočítává, jaký hardware je potřebný pro jejich spuštění.

08

Command A+— Mohu to spustit, pokud se to nevejde do mé GPU?

Částečně. Vrstvy, které se nevejdou, sedí v systémové paměti a běží jen při zlomku rychlosti, takže většinou odložený model není často použitelný. Nejbližší nepřesnost, kterou vypočítáme, zaostává o 35.2 GB. Každá postava zde předpokládá, že celý model je umístěn na kartě.

09

Command A+— Běhalo by to rychleji na dvou GPU?

Dvě karty koupit paměť spíše než rychlost, což záleží pouze pokud jedna karta to nemůže udržet. Číslo, které může: 17. Takže druhá karta je tu zřídka odpovědí.

10

Command A+— proč se kvantizace liší mezi kartami?

Každá KARTA je zobrazena, jak běží nejméně komprimovaná kopie, kterou může udržet. Počet různých úrovní komprese napříč KARTAMI, které ji vejít: 5. Větší karty získávají přesnější verzi a kvalita podlahy nad piny srovnává na jednu úroveň.

11

Command A+— Jak přesné jsou tyto odhady rychlosti?

Toto jsou odhady s reálnými chybami a kterýkoli z nich může rozumně spadnout kamkoli v jeho publikovaném rozmezí v závislosti na tom, který run AI model použijete. Nejrychlejší výsledek zde: 93–247 tok/s na B200. Stejný model a karta se liší o třicet až padesát procent v závislosti na softwaru pro inferenci a jeho verzi.

12

Command A+— Jakou GPU potřebuji k jejímu spuštění?

Nejmenší karta v našem katalogu, která to udrží, je Radeon Instinct MI250, s kapacitou VRAM 128 GB. Spouští model při kompresi IQ4_XS používající přibližně 108.9 GB, a produkuje přibližně 67.8 tokeny za sekundu. Celkový počet karet, které mohou model běžet: 17.

13

Command A+— jak rychle je to na GPU?

Záleží na kartě. Nejrychleji, jak to spočítáme, je B200, přibližně 154 tokenů za sekundu; nejpomalejší, který stále běží, zvládá výrazně méně. Rychlost čtení je kolem deseti tokenů za sekundu, a počet karet, které to zvládají: 15.

Zdroj

Původní publikace

Nahrávka naposledy aktualizována 11 August 2026

Druhý směr

Díváte se na to z druhé strany?

Tato stránka začíná od modelu. Pokud již vlastníte kartu a chcete vědět všechno, co bude spuštěno, začněte raději od hardwaru.