Command A+ TPS kalkulátor
Minden kártyát az alábbiak szerint értékelünk e modell alapján a választott kontextus hossza és minimális minőség szerint. A sebesség egy becslés egyetlen kérésre, amelyet a kártya memória sávszélessége és a modell mérete alapján számítunk ki, miután tömörítettük..
Kiszámítva ehhez a MODElhez
818 kártyák, amelyek specifikációs adataink vannak
Legkisebb kártya, ami elfér
Radeon Instinct MI250
128 GB · IQ4_XS · 67.8 tok/s
Leggyorsabb kártya
B200
154 tok/s · 180 GB
Melyik GPU képes futtatni Command A+?
Állítsa be a bemeneteket, olvassa el a választ
Egy hosszabb beszélgetés több memóriaigényt támaszt, ami kiszoríthatja ezt a modellt a kisebb kártyákról..
Elrejti azokat a GPU-kártyákat, amelyek csak a modellbe illeszkednének a compressziójuk ezen pont alá..
17 kártyák illeszkednek
Számítás| Szükséges | Kvantisálás | Illeszkedik | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
154
tok/s
93–247 · alacsony bizalom |
B200 NVIDIA | 180 GB | 8,000 GB/s | Jan 2024 | 147.0 GB | Q5_K_M | Szoros |
|
135
tok/s
81–217 · alacsony bizalom |
Radeon Instinct MI300 AMD | 128 GB | 6,550 GB/s | Jan 2023 | 108.9 GB | IQ4_XS | Szoros |
|
122
tok/s
73–195 · alacsony bizalom |
H200 NVL NVIDIA | 141 GB | 4,890 GB/s | Nov 2024 | 121.6 GB | Q4_K_M | Szoros |
|
122
tok/s
73–195 · alacsony bizalom |
H200 SXM 141 GB NVIDIA | 141 GB | 4,890 GB/s | Nov 2024 | 121.6 GB | Q4_K_M | Szoros |
|
110
tok/s
66–176 · alacsony bizalom |
Radeon Instinct MI300A AMD | 128 GB | 5,325 GB/s | Dec 2023 | 108.9 GB | IQ4_XS | Szoros |
|
86.4
tok/s
52–138 · alacsony bizalom |
B300 NVIDIA | 288 GB | 8,000 GB/s | Sep 2025 | 223.1 GB | Q8_0 | Szoros |
|
69.0
tok/s
41–110 · alacsony bizalom |
Radeon Instinct MI350X AMD | 288 GB | 8,190 GB/s | Jan 2025 | 223.1 GB | Q8_0 | Szoros |
|
69.0
tok/s
41–110 · alacsony bizalom |
Radeon Instinct MI355X AMD | 288 GB | 8,190 GB/s | Jan 2025 | 223.1 GB | Q8_0 | Szoros |
|
67.8
tok/s
41–108 · alacsony bizalom |
Radeon Instinct MI250 AMD | 128 GB | 3,280 GB/s | Nov 2021 | 108.9 GB | IQ4_XS | Szoros |
|
67.8
tok/s
41–108 · alacsony bizalom |
Radeon Instinct MI250X AMD | 128 GB | 3,280 GB/s | Nov 2021 | 108.9 GB | IQ4_XS | Szoros |
|
65.1
tok/s
39–104 · alacsony bizalom |
Radeon Instinct MI300X AMD | 192 GB | 5,325 GB/s | Dec 2023 | 172.4 GB | Q6_K | Szoros |
|
65.1
tok/s
39–104 · alacsony bizalom |
Radeon Instinct MI308X AMD | 192 GB | 5,325 GB/s | Dec 2023 | 172.4 GB | Q6_K | Szoros |
|
56.5
tok/s
34–90 · alacsony bizalom |
Data Center GPU Max 1550 Intel | 128 GB | 3,280 GB/s | Jan 2023 | 108.9 GB | IQ4_XS | Szoros |
|
55.3
tok/s
33–88 · alacsony bizalom |
Data Center GPU Max Subsystem Intel | 128 GB | 3,210 GB/s | Jan 2023 | 108.9 GB | IQ4_XS | Szoros |
|
50.5
tok/s
30–81 · alacsony bizalom |
Radeon Instinct MI325X AMD | 256 GB | 6,000 GB/s | Oct 2024 | 223.1 GB | Q8_0 | Szoros |
|
7.2
tok/s
4–12 · alacsony bizalom |
GB10 NVIDIA | 128 GB | 273 GB/s | Oct 2025 | 108.9 GB | IQ4_XS | Szoros |
|
7.2
tok/s
4–12 · alacsony bizalom |
Jetson T5000 NVIDIA | 128 GB | 273 GB/s | Aug 2025 | 108.9 GB | IQ4_XS | Szoros |
A sebességek egyetlen kérésre - egy beszélgetés egy időben - vonatkozó becslések, amelyeket a MEMORY BANDWIDTH, a MODEL SIZE és a QUANTISATION alapján számítanak ki. A valós áteresztőképesség változik az INFERENCE RUNTIME és annak verziója szerint. A HARDWARE VENDORS által közzétett számok sok párhuzamos kérést mérnek, és sokkal magasabbak..
Nyilvántartásban
Teljes specifikáció
Minden feljegyzett ezzel a modellel kapcsolatban. A legtöbbje azt írja le, hogyan képezték ki, nem pedig azt, hogyan fut — hasznos kontextus annak megítéléséhez, hogy mennyi munka ment bele, és hogyan viszonyul a más méretben épített modellekhez..
Eredet
Ki építette ezt a modellt, hol, és mikor publikálták.
- Szervezet
- Cohere,Cohere Labs (formerly Cohere for AI)
- Szervezet típusa
- Industry,Industry
- Ország
- Canada
- Közölt
- 20 May 2026
Mit csinál
A probléma területek, amelyekre a modell készült. Egy modell több mindegyikből hordozhat.
- Tartomány
- Language, Multimodal, Vision
- Feladat
- Language modeling/generation, Question answering
Méret
Mekkora a modell, és mennyi adatot használtak a betanításához. A paraméterek azok a számok, amelyek eldöntik, hogy az adott grafikus kártyára illeszkedik-e.
- Paraméterek
- 218B
- Képzési adatok
- tokens
"218B total; 25B active"
Elérhetőség
Hogy meg tudja-e szerezni a modellt és futtatni a saját hardverén, ez dönt arról, hogy alkalmazhatóak-e a lap ezen oldalán feltüntetett grafikus kártya adatok.
- Súlyok
- Open — downloadable
- Modell hozzáférés
- Open weights (unrestricted)
- Hugging Face
- CohereLabs
Hogyan van besorolva
Címkék a forráshalmazra, amelyeket a figyelemre méltó modellek nyomon követésekor alkalmaznak, és hogy mennyire biztos az adatbevitelben.
- Nyilvántartási bizalom
- Confident
Források
Honnan származik ez a felvétel és mikor ellenőrizték utoljára.
- Referencia
- Introducing Command A+: Making sovereign agentic capabilities available to all
- Utoljára frissítve
- 11 August 2026
Az extremitások
A tíz leggyorsabb GPU, amely képes futtatni Command A+
A másodpercenkénti becsült tokenek alapján rangsorolva, a legújabb kártyát először, ahol a sebességek azonosak. Mivel a generálás a MEMÓRIA SZÉLESSÉGÉhez van kötve, ez a sorrend a sávszélességet követi, nem pedig bármilyen játékbeli tesztet..
- 01 B200 180 GB · 8,000 GB/s · Q5_K_M 154 tok/s
- 02 Radeon Instinct MI300 128 GB · 6,550 GB/s · IQ4_XS 135 tok/s
- 03 H200 NVL 141 GB · 4,890 GB/s · Q4_K_M 122 tok/s
- 04 H200 SXM 141 GB 141 GB · 4,890 GB/s · Q4_K_M 122 tok/s
- 05 Radeon Instinct MI300A 128 GB · 5,325 GB/s · IQ4_XS 110 tok/s
- 06 B300 288 GB · 8,000 GB/s · Q8_0 86.4 tok/s
- 07 Radeon Instinct MI350X 288 GB · 8,190 GB/s · Q8_0 69.0 tok/s
- 08 Radeon Instinct MI355X 288 GB · 8,190 GB/s · Q8_0 69.0 tok/s
- 09 Radeon Instinct MI250 128 GB · 3,280 GB/s · IQ4_XS 67.8 tok/s
- 10 Radeon Instinct MI250X 128 GB · 3,280 GB/s · IQ4_XS 67.8 tok/s
A legkisebb GPU-k, amik még futnak Command A+
A legolcsóbb út, a memória kapacitás alapján. Egy szoros illeszkedés futtatja a modellt, de semmit sem hagy a hosszabb beszélgetésre..
- 01 GB10 128 GB · Szükséges 108.9 GB · IQ4_XS · Szoros 7.2 tok/s
- 02 Jetson T5000 128 GB · Szükséges 108.9 GB · IQ4_XS · Szoros 7.2 tok/s
- 03 Radeon Instinct MI300A 128 GB · Szükséges 108.9 GB · IQ4_XS · Szoros 110 tok/s
- 04 Data Center GPU Max 1550 128 GB · Szükséges 108.9 GB · IQ4_XS · Szoros 56.5 tok/s
- 05 Data Center GPU Max Subsystem 128 GB · Szükséges 108.9 GB · IQ4_XS · Szoros 55.3 tok/s
- 06 Radeon Instinct MI300 128 GB · Szükséges 108.9 GB · IQ4_XS · Szoros 135 tok/s
- 07 Radeon Instinct MI250 128 GB · Szükséges 108.9 GB · IQ4_XS · Szoros 67.8 tok/s
- 08 Radeon Instinct MI250X 128 GB · Szükséges 108.9 GB · IQ4_XS · Szoros 67.8 tok/s
- 09 H200 NVL 141 GB · Szükséges 121.6 GB · Q4_K_M · Szoros 122 tok/s
- 10 H200 SXM 141 GB 141 GB · Szükséges 121.6 GB · Q4_K_M · Szoros 122 tok/s
Mit jelentenek a számok
A hardver oldal
Minimális kártya
Radeon Instinct MI250
Szükséges memória
108.9 GB
Leggyorsabb
154 tok/s
Command A+ eléri a paraméterek számát 218B. Ez túl van azon, amit bármelyik egyedi GPU kártya kezelni tud. A futtatása azt jelenti, hogy vagy több kártyára osztja, vagy olyan hardvert bérel, amelyet erre a feladatra terveztek, és minden olyan kártya, amely egyedül képes kezelni, egy adatközponti alkatrész. Az a szám, amely képes rá: 17.
az alsó végén ezt kezelik Radeon Instinct MI250, memória kapacitással rendelkezik 128 GB, futtatás egy tömörítési arányon IQ4_XS és körülbelül előállítva 67.8 tokenek másodpercenként
A legjobb kategóriájú B200, nagyjából generálás 154 másodpercenkénti tokenek egy memória sávszélesség erejében 8,000 GB/s.
Mit jelent ez a modell
Command A+ ki lett adva által Cohere,Cohere Labs (formerly Cohere for AI), az országban rögzítve mint Canada, alatt May 2026. Egy olyan szervezetből származik, amelyet kategorizálnak mint industry,Industry.
Működik a területen a Language, Multimodal, Vision, és úgy van rögzítve, mint a feladat végrehajtása language modeling/generation, Question answering.
A súlyok közzétéve vannak, így letölthető és futtatható a saját hardveren határozatlan ideig, offline, felhasználói fiók nélkül. A Hugging Face-en az alábbi szervezet alatt van publikálva CohereLabs.
Mi dönti el a sebességet
Minden olyan kártya esetében, amely képes futtatni, a közép tartományban ül 67.8 másodpercenkénti tokenek 15 tőlük
Ez egy keverék-szakértők modell, amely minden tokent csak a saját részein keresztül irányít. Ezért sokkal gyorsabban generál, mint amit a teljes mérete sugall — miközben minden paraméternek a memóriában kell lennie, így gyors, anélkül hogy olcsó lenne tárolni.
Nélkül az attention elrendezés a nyilvántartásban, a memory oszlop egy közelítés. Elég közel van ahhoz, hogy hardver kiválasztását lehessen végezni, és a leghitványosabb hosszú context esetén.
Lépésről lépésre
Hogyan válasszunk GPU-t a Command A+
A fenti táblázat már értékelte az összes kártyát, amelynek specifikációi elérhetők ennek a modellen. A válaszod megszerzése hat lépést igényel..
-
01
Nézd meg, mire van szüksége, mielőtt bármi mást tennél.
Minden kártyát itt leellenőriztünk a következőkkel szemben Command A+, körülbelül szükséges 108.9 GB a tömörítésnél IQ4_XS. Ez a szám, nem a kártya címválaszték teljesítménye, az, ami eldönti, hogy fut-e.
-
02
Döntsön arról, hogy mennyi ideig tartanak a beszélgetései.
Állítsa be a kontextust arra, amit valójában használni fog. A cache a beszélgetéssel nő, és ez a szokásos oka annak, hogy egy kártya, amelynek korábban rendben kellett volna lennie, egyszer csak nem fér el. Command A+.
-
03
Állítsa be a minőségi minimumot
A kvantálási oszlop kártyánként változik, mert egy nagyobb kártya pontosabb másolatot tartalmaz., elérni egy tömörítést a IQ4_XS a legkisebb kártyán, ami elfér. A minimális minőség beállítása eldobja azokat a kártyákat, amelyek csak úgy tudják kezelni, hogy tovább szorítanak, mint amit szeretnél, és egy szinten tartja az összehasonlítást.
-
04
Rangsoroljon átbocsátás alapján, nem pedig specifikációs lap szerint.
A rangsorolás a másodpercenkénti tokenek alapján a memóriából származó sávszélességet követi, nem pedig a core-ok számát, ezért Command A+. Nem fog illeszkedni egy gaming rendeléshez, mert a generálás a memória sávszélesség által kötött. A listát vezető KÁRTYA B200, at 154 tok/s
-
05
Ellenőrizd a megfelelő ítéletet vásárlás előtt.
Egy szűk elhelyezés fut, de nem hagy semmit egy hosszabb beszélgetésre, az esetében Command A+. A Kényelmes azt jelenti, hogy később bővítheted a contextet. Ez a különbség fontosabb, mint néhány token másodpercenként, így kényelmeset vásárolj, ha ezt várod.
-
06
Nyisd meg a kiválasztott kártyát.
Minden kártyanév egy saját oldalra mutat, amely ugyanazt a számítást végzi el az egész modell kataloguson. Egy kártyát általában több modellhez is vásárolnak, ezért érdemes megnézni vásárlás előtt. Command A+.
Válaszok
Command A+ — gyakori kérdések
Command A+— mennyi VRAM-ra van szüksége?
Kb. 108.9 GB tömörítési arányban IQ4_XS, melyik az a legkisebb KÁRTYA, amelyik futtatni tudja. Kevesebb tömörítés több szükséges: a fentebbi memória oszlop számai minden KÁRTYÁRA újraszámításra kerülnek, mert mindegyik tartalmazza a legkevésbé tömörített verziót, amit csak tud.
Command A+— Nyílt forráskódú?
Súlyai közzétételre kerültek, így letölthető és futtatható a saját hardvereden. Ne feledd, hogy az open weight nem azonos az open source teljes értelmében — nem mond semmit a tanulási adatokkal, a tanulási kóddal vagy a kereskedelmi feltételekkel kapcsolatban.
Command A+— Hány paramétere van?
Paraméterszáma 218B. "218B total; 25B active". Ez a szám a teljes összeg, és ez határozza meg, hogy mennyi VRAM-ra van szüksége a modelleknek — körülbelül fél gigabájt milliárdonként a legtöbb ember által használt tömörítési módban.
Command A+— Ki készítette ezt?
Kiadta Cohere,Cohere Labs (formerly Cohere for AI), alapján Canada, egy szervezet, amelyet kategorizáltak mint industry,Industry.
Command A+— Mikor adták ki?
Kibocsátották a May 2026.
Command A+— Mire használják?
Működik a területen a Language, Multimodal, Vision, és rögzítve van, hogy kezeli a feladatot language modeling/generation, Question answering. A modellek gyakran több mint egyet hordoznak mindegyikből, és a címkék a célra, nem pedig a képességek határaira utalnak.
Command A+— Hol tudom letölteni?
Súlyait a Hugging Face-en tette közzé, a szervezet alatt CohereLabs. Nem tárolunk modell fájlokat — ez az oldal kiszámolja, hogy milyen hardver szükséges a futtatásukhoz.
Command A+— Futtathatom, ha nem fér el a GPU-mban?
Részben. Azok a rétegek, amelyek nem férnek el a GPU VRAM-ban, a rendszer memóriájában ülnek és a sebesség egy töredékén futnak, így egy túlnyomórészt áthelyezett AI model használata ritkán éri meg. A legközelebbi hiba, amit számítunk, alulmúlja 35.2 GB Minden ábra azt feltételezi, hogy az egész model a kártyán tartózkodik.
Command A+— Futtatna-e két GPU gyorsabban?
Két kártya memóriát vásárol, nem sebességet, ami csak akkor számít, ha az egyik kártya nem tudja tartani. Az a szám, ami tudja: 17. Tehát egy második KÁRTYA ritkán a megoldás itt.
Command A+— miért különbözik a kvantálás a kártyák között?
Minden kártya a lehető legkevésbé tömörített másolatát futtatva jelenik meg, amit képes tárolni. A kártyákon elférő különböző tömörítési szintek száma: 5. A nagyobb kártyák a pontosabb verziót kapják, és a minőségi küszöb felett a összehasonlítást egy szinten rögzíti.
Command A+— Mennyire pontosak ezek a sebességbecslések?
Ezek becslések valós hibahatárokkal, és bármelyikük ésszerűen bárhol elhelyezkedhet a közzétett tartományán belül, attól függően, hogy milyen futtatási időt használsz. A leggyorsabb eredmény itt: 93–247 tok/s a fájlban B200. Ugyanaz a modell és kártya harminc és ötven százalék között változik a következtetési szoftvertől és annak verziójától függően.
Command A+— Milyen GPU-ra van szükségem, hogy futtathassam?
A katalógusunk legkisebb kártyája, ami ezt tartja, az Radeon Instinct MI250, memória kapacitással rendelkezik 128 GB. A modell egy tömörítéssel fut. IQ4_XS használva körülbelül 108.9 GB, és körülbelül 67.8 másodpercenkénti tokenek. A kártyák összes száma, amelyek képesek futtatni. 17.
Command A+— mennyi idő alatt fut a GPU-n?
A kártyától függ. A leggyorsabb, amit számolunk, az B200, körülbelül 154 tokenek másodpercenként; a leglassabb, ami még fut, jelentősen kevesebbet képes kezelni. Az olvasási sebesség körülbelül tíz token másodpercenként, és a kártyák száma, amelyek ezt meg tudják tisztítani: 15.
A másik irány
Másik oldalról nézve?
Ez az oldal a modellel kezdődik. Ha már van kártyád, és szeretnéd tudni, hogy mindent futtat-e, Kezdj a hardverből..